אחת ההתפתחויות בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים היא היכולת לדמות בצורה תלת ממדית, צבעונית ומוחשית כל חלל או שטח בנוי. אדריכלים רבים משתמשים בכלי של הדמיית פנים (הדמייה שמדמה כיצד יראה החלל הפנימי של המבנה) על מנת להמחיש ללקוחות באמצעות הדמיות ממוחשבות כיצד יראה החלל אותו הם מתכננים לבנות ולעצב. בצורה כזאת יוכלו הלקוחות לוודא שאכן רצונותיהם וציפיותיהם יתממשו בתוצאה הסופית.

עבור מי מיועדת הדמיית פנים

הדמיות פנים בתוכנות תלת ממד מבוצעות עבור כל מבנה שהוא. החל מבתים פרטיים, דירות פרטיות, משרדים ואפילו מבנים גדולים ובניינים רבי קומות. ניתן לבצע הדמיות פנים עבור חדר בודד מתוך הבית אותו מעוניין הלקוח לשפץ ועבור כל הבית כולו. הדמיית פנים ממחישה את הצבעים בבית, את מיקומם של הרהיטים השונים, את החלוקה הפנימית של הבית ואת האביזרים העיצוביים שמפוזרים על פני הבית או החדר המדובר. בעזרת התוכנות המתקדמות להדמיות יכולים האדריכלים להגיע לתוצאות טובות הרבה יותר ומספקות עבור הלקוחות. מה גם שאפשרויות העיצוב גדלות מאוד ומותאמות לטעם האישי ולהעדפות הספציפיות של הלקוח.

הדמיית פנים מתקדמת

הדמיות ברמה מסוימת הן כלי שהיה קיים בעבר. בשנים האחרונות הוא התפתח מאוד, אם בעבר היו שרטוטים בלתי מדויקים בקווים כלליים כיום, ההדמיות נעשות בתוכנות תלת ממד מתקדמות, ונעשה שימוש בכלי תאורה, המחשה של אור וצל במבנה, התייחסות לאלמנטים שונים במבנה כמו לכיווני השמש והאוויר ועוד מאפיינים בהדמיה בתלת מימד. ההדמיות מוצגות בצורה מציאותית ככל שניתן על מנת שהלקוח יוכל לצפות בצורה ראליסטית בתוצאה המוגמרת ולהיות שותף לכל תהליך התכנון של עיצוב הבית או המרחב.

מדוע כדאי לעבוד עם קסם הדמיות?

  • בגלל האיכות – אצלנו תקבלו הדמיות פנים באיכות מעולה, תלת ממד ובצבעים
  • בגלל המהירות – אצלנו תקבלו במידת הצורך תמונת ראשונית תוך 24 שעות משעת ההזמנה!
  • בגלל התיקונים – אנו מאפשרים תיקונים ללא הגבלות וללא תוספת עלות
  • בגלל המחיר – אצלנו תקבלו שילוב של איכות ושל מחיר. אנו מבטיחים הצעת מחיר זולה ב- 20% מכל הצעה אחרת שתקבלו בשוק!