מתכננים את ביתכם החדש? רוצים לראות אותו מוכן עוד לפני שתבנו אותו באמצעות הדמיית בתים?

קסם הדמיות, הדמיות ממוחשבות באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים הזולים ביותר!

האם אתם מתכננים לבנות בית חדש? אם כן, אתם בוודאי רוצים לראות איך הוא ייראה לפני שהוא נבנה. חולמים לבנות בית פרטי מרשים שיתאים ביותר לתוכניות ולצרכים שלכם? רגע לפני שאתם שולחים את התוכניות לאישור סופי של היתר בנייה, אנו ממליצים לכם לוודא שהבנתם לחלוטין את התוכניות על הנייר בדו  מימד, שהבית אכן יראה כפי שאתם חושבים שיראה על הנייר. באמצעות הדמיית בתים ממוחשבת תוכלו בקלות לבדוק ולאשרר את דיוק התכנון והצפיות שלכם.

במהלך עיצוב הדמיית בתים אנו שומעים תמיד את הלקוחות שמחים על ההתעקשות על הדמיה איכותית, לפתע כשרואים את הבית לא רק על הנייר, המטבח נראה צפוף ביחס לסלון או שהוויטרינה נראית מיותרת בגודלה והמיקום שלה ביחס לנוף הסמוך, מיקום הדלתות וגם חלונות לבית לא לגמרי מסתדר, לפתע יש צורך להגביה את התכנון של הגדר הבנויה, חדר השינה נראה קרוב מידי לחדר המשחקים או שחדר הארונות נראה כי לא יכיל כלל את מה שרצינו.

בזמן הדמיית בתים תוכלו למקם את הטלוויזיה, את הספה, ואפילו את התמונות שאתם רוצים לתלות על הקירות. רק אחרי שתמקמו את כל הרהיטים בגודלם המלא ביחס לבית תוכלו להתרשם מהמעברים, מהמרחב, מהצבעים שתרצו, ועוד.

הדמיות בתים הן תמונות תלת-ממדיות של בית, הכוללות את כל הפרטים, החל מהעיצוב החיצוני ועד לריהוט והאביזרים. הדמיות אלו נוצרות באמצעות תוכנות תלת-ממד מתקדמות, והן יכולות להציג את הבית שלכם בצורה מציאותית ומדויקת.

להדמיית בתים יתרונות רבים, כולל:

  • הדמיות בתים יכולות לעזור לכם לקבל מושג טוב יותר איך הבית שלכם ייראה לפני שהוא נבנה – זה יכול לעזור לכם לקבל החלטות מושכלות יותר לגבי העיצוב והתכנון של הבית שלכם.
  • הדמיית בתים יכולות לעזור לכם לזהות בעיות פוטנציאליות בעיצוב הבית שלכם – אם אתם רואים משהו שאתם לא אוהבים בהדמיות, תוכלו לבצע שינויים בעיצוב לפני שהבית נבנה בפועל.
  • הדמיית בתים יכולות לעזור לכם למכור את הבית שלכם – הדמיות תלת ממדיות מציאותיות יכולות לעזור למשוך קונים פוטנציאליים ולגרום להם לרצות לראות את הבית שלכם מקרוב.

לחסוך אי הבנה עם הקבלן!

הרבה פעמים כאשר נכנסים לפרויקט בנייה, חלים אי הבנות בין הקבלן לבין הדייר, בעל הבית התכוון לתכנון מסוים אך הקבלן הבין את התוכנית אחרת. אי הבנות כאלה צפים ועולים הרבה מאוד פעמים. לעיתים אחרי שבונים קיר שלם יש צורך להרוס וכמובן שהמציאות הזאת גורמת גם לנזקים כספיים והתמרמרות משני הצדדים. כאשר מזמינים הדמיית בתים עוד בזמן הצעת המחיר יושבים עם הקבלן על התוכנית אך לא רק על התוכנית הרשמית אלא גם על ההדמיה, נכון יותר אף להדפיס תמונות חזית ואזורים שעשויים לגרום לבלבול לסמן מה כלול בהצעת מחיר ומה לא.

הדמיות בתים פרטיים: חלון לעתיד

הדמיות בתים פרטיים הינן פופולריות בקרב לקוחות פרטיים, אדריכלים ומעצבי פנים. עבור לקוחות פרטיים, הדמיות אלו יכולות לעזור להם לקבל החלטות מושכלות לגבי עיצוב הבית שלהם. עבור אדריכלים ומעצבי פנים, הדמיות אלו יכולות לעזור להם להציג את הרעיונות שלהם ללקוחות בצורה מושכת ויעילה.

סוגי הדמיות בתים פרטיים

קיימים 2 סוגים עיקריים של הדמיות בתים פרטיים:

  • הדמיות פנורמיות: הדמיות אלו מציעות תמונה תלת-ממדית של הבית מכל הכיוונים.

  • הדמיות פנימיות: הדמיות אלו מציעות תמונה תלת-ממדית של הבית מבפנים.

    מחיר הדמיות בתים

    העלות של הדמיות בתים משתנה בהתאם לגודל הבית, רמת הדיוק הנדרשת והמורכבות של העיצוב. באופן כללי, הדמיות פנורמיות הן יקרות יותר מהדמיות פנימיות.

רוצים הדמיה אדריכלית איכותית?

חברת "קסם הדמיות" מציעה שירותי הדמיית בתים ברמה הגבוהה ביותר. החברה משתמשת בתוכנות תלת-ממד מתקדמות כדי ליצור הדמיות מציאותיות ומדויקות. צוות החברה מנוסה ומיומן, והוא ידאג ליצור עבורכם הדמיות בתים איכותיות שיתאימו לצרכים שלכם.

התקשרו עכשיו – מתחייבים למחיר הזול ביותר!