בעולם בו אנו חיים כיום, אין כמעט דבר שאינו קשור בצורה כזו או אחרת למערכת מחשוב. אנו חיים לחלוטין באזור הווירטואלי, הרבה מעבר למה שאנו חושבים,  אנו נעזרים באופן אינטנסיבי בהדמיות ממחושבות לצורך המחשות ע"י יצירת תמונה, או דגם 3D של אובייקטים שונים ובכך מקבלים את התמונה הקרובה ביותר למציאות.

בתחום ההדמיות הממוחשבות ישנם כמה סוגים של הדמייה, ביניהם למשל:

  • הדמייה ממוחשבת רפואית: בה אנו יכולים לראות באופן לא פולשני, את החלקים הפנימיים של גוף האדם במכשירים כמו רנטגן, אולטרה-סאונד, רדיוגרפיה ועוד.
  • הדמייה ממוחשבת תעשייתית: מסייעת בסריקת דגמים מתוכננים למכונות הנדסה ותעשייה שונות.
  • הדמייה ממוחשבת אדריכלית: נועדה להמחשת המבנים המתוכננים מחוץ ובפנים עוד בשלב התכניות על הנייר. הדמייה ממוחשבת נועדה לאדריכלים/ יזמים/ לקוחות ועל פיה ניתן לראות פגמים, או ליקויים בתכנון הכללי ולתקן על הנייר בטרם מתחילה הבנייה.

חשיבותה של הדמיה ממוחשבת בתחום הבנייה

בעולם האדריכלות אין כיום פרויקט שאינו מועבר דרך תוכנות להדמייה ממוחשבת אדריכלית, זהו סטנדרט בסיסי המצופה מכל אדריכל להגיש ללקוחותיו/ לקבלן או ליזם.

הדמייה ממוחשבת משמשת ככלי פרקטי לאדריכל עבור לקוחותיו, אך גם ככלי שיווקי ליזמי נדל"ן המשווקים דירות בפרויקטים שונים, בעזרתה ניתן לראות מה נמצא בכל דירה- מטבח, חדרי שינה, חדרי רחצה, חלונות, דלתות, גופי תאורה המטילים צל במקומות שונים בקרבתם ואת האופי העיצובי בכלל, כמו גם, כיצד נראה הבניין והסביבה הקרובה לו, כולל גני משחקים, גני ילדים, צמחיה ועוד.

הדמייה ממוחשבת מסייעת לנו להיות קרובים ככל הניתן למציאות, לטפל בלחיצת כפתור באלמנטים שלא נראים לנו, להזיז מיקומים מצד אחד לצד שני ובכך לשפר את התכנית האדריכלית.

הדמייה ממוחשבת יכולה גם לחסוך ללקוח/ אדריכל/ יזם כסף רב, שכן, כך אנו יכולים להימנע מטעויות, לראות למשל את האור הטבעי נכנס דרך הפתחים באופן הזה לבחון האם ניתן לחסוך בתאורה מלאכותית/ מזגן בזמן אמת.

כיצד עושים הדמייה ממוחשבת?

אמנם ישנן תוכנות הדמייה ממוחשבת רבות ברשת ואפילו טובות מאד, המיועדות לשימוש עצמי, אך ככל שהתכנון גדול ומורכב יותר, נדרשת הדמייה ממוחשבת מקצועית מאיש מקצוע/ חברה המבצעת הדמיות שכאלו ובכך יכולה לתת מענה מיטבי ומקיף של ההדמייה הנדרשת. אם הדמייה ממוחשבת חשובה לכם לפרויקט, אל תוותרו עליה, אתרו את החברה המתאימה לכם שתבצע עבורכם את העבודה.

הדמייה ממוחשבת עם קסם הדמיות

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם שירות הלקוחות ולתאם פגישת היכרות עם הצוות המקצועי שלנו עוד היום.

תיווכחו לראות כי בצוות ישנם אדריכלים ומעצבי הדמיות מנוסים וותיקים, בעלי ידע וניסיון מקצועי רב שנים. קסם הדמיות נחשב לאחד ממשרדי ההדמיות המובילים בארץ עם סניף נוסף בניו יורק, המספק הדמיות איכותיות ביותר לגדולים במשרדי האדריכלים בארץ, משרדי ממשלה, משטרת ישראל ואחרים.

אנו מעניקים שירות מהיר, מקצועי ובלתי מתפשר תוך מתן הצעות מחיר הוגנות ומשתלמות.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

קסם הדמיות.

מלאו את פרטיכם עבור הזמנת שירות הדמיה ממוחשבת