הדמיה אדריכלית – הצגה ויזואלית של מבנה או שטח

קיימים שני סוגים של הדמיות – הדמיות חוץ והדמיות פנים:

הדמיות פנים מציגות את החלל הפנימי של בית, חדר מגורים, משרד וכל חלל אחר. הן מציגות את התוצר הסופי של העיצוב והתכנון. ביצוע הדמיית פנים לפני בנית החלל מסייעת לוודא שקבלת ההחלטות הינה נכונה ומאפשרת הצצה לתוך המרחב תוך בדיקה כיצד ישתלבו החומרים השונים בחדר יחד עם הצבעים, הרהיטים והתאורה במבנה. הדמיית פנים  מציגה את התוצאה הסופית באופן הקרוב ביותר למציאות ומאפשרת לבחון האם קבלת ההחלטות תואמת את הציפיות ואת הצרכים של הלקוח והאם ניתן להתקדם לשלב הביצוע המעשי. כמו כן, הדמיות פנים מאפשרות לשווק את חללי הפנים עוד לפני שנבנו ועוזרות למכירות טובות יותר.

הדמיות חוץ מציגות את המבנה מצידו החיצוני על רקע שתילה במצב הקיים לפי הצורך ומסייעות לבחון את נראות הבניין, התאמתו לסביבה בה עתיד להיבנות ולשווק את הדירות עוד לפני הבניה הסופית.

היתרונות של הדמיה אדריכלית

 1. ההדמיות ממחישות עבור כל אדם (גם מי שאינו מבין בתחום) כיצד ייראה המבנה הן מצד העיצוב הפנימי והן בעיצוב החיצוני.
 2. הדמיה אדריכלית חוסכת הרבה זמן, כסף ועוגמת נפש, מכיוון שמציגות בצורה מציאותית את התוצר עוד לפני שלב הביצוע, שעוד ניתן לשנות בקלות את התכנון המקורי.
 3. הדמיות עוזרות לשווק את הדירות עוד בטרם בנייתם ולהציגם ללקוח בצורה מיטבית ומושכת.

למי מסייעות הדמיות אדריכליות?

 • ללקוחות פרטיים- לפני בניית בית או שיפוץ הבית /חלקו מומלץ מאוד להיעזר בהדמיה אדריכלית שתציג את התוצר הסופי כבר בתחילת הדרך ותפחית לחצים ועוגמת נפש לאחר מכן.
 • לאדריכלים- אדריכלים משתמשים בהדמיות כחלק בלתי נפרד מהתכנון. בעזרתן ניתן להמחיש ללקוח את התוצאה הסופית ולקבל החלטות נכונות יותר לגבי השלב המעשי של התכנון.
 • ליזמים ולקבלנים – הדמיות אדריכליות הן כלי מצוין לשיווק פרויקטים המאפשר ללקוחות פוטנציאליים הצצה לתמונה המוגמרת של הפרויקט לגביו הם מתעניינים.

הדמיות אדריכליות מיועדות בראש ובראשונה לאפשר לאדריכל או ללקוחות שלו להבין איך יראה הפרויקט עליו הם עובדים. אנו לוקחים את התוכנית האדריכלית שמסופקת לנו לרוב (מומלץ) באמצעות קובץ אוטוקאד (במידה ולא קיים קובץ אוטוקאד ניתן להסתדר עם כל פורמט אחר. מקובץ סקטצ'אפ ועד קובץ PDF ואפילו שרטוט ידני. אך כאמור הכי נכון לעבודה והמדויק ביותר הוא לקבל קובץ אוטוקאד)  אנו הופכים את התכנון למודל תלת מימדי ריאליסטי באמצעות תוכנות להדמיות תלת מימד בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

למה חברות נדלן צריכות הדמיות אדריכליות?

ישנן סיבות רבות מדוע חברות נדל"ן צריכות להשתמש בהדמיות אדריכליות:

 • שיפור שיעורי המכירות: הדמיות אדריכליות יכולות לעזור לכם למכור יותר נכסים מהר יותר. לקוחות פוטנציאליים נוטים יותר להתרשם מנכס שהם יכולים לראות בצורה מציאותית, וזה יכול לגרום להם לקבל החלטת רכישה מהירה יותר.
 • הגברת מעורבות הלקוחות: הדמיות אדריכליות יכולות לעזור לכם ליצור קשר עמוק יותר עם לקוחות פוטנציאליים. כאשר לקוחות יכולים לראות כיצד ייראה הנכס הסופי, הם נוטים יותר להיות מעורבים בתהליך הרכישה ולשאול שאלות.
 • הצגת יתרונות הנכס: הדמיות אדריכליות הן דרך מצוינת להציג את היתרונות של הנכס שלכם. ניתן להשתמש בהן כדי להדגיש את העיצוב, הפונקציונליות והמיקום של הנכס.
 • חיסכון בעלויות: הדמיות אדריכליות יכולות לעזור לכם לחסוך בעלויות. הן יכולות להוות תחליף לביצוע מודלים פיזיים יקרים, ויכולות גם לעזור לכם למנוע טעויות יקרות במהלך תהליך הבנייה.

ניתן לבצע גם "ליווי תכנוני" של הפרויקט

מה שיאפשר לאדריכל להתקדם בתכנון הפרויקט תוך ליווי הדמיות ריאליסטיות ובכך להגיע לתוצאה מיטבית לביצוע ההדמיות אנו משתמשים בתוכנת 3DMAX שהינה התוכנה המומלצת ביותר כיום לביצוע הדמיות ריאליסטיות ומספקת את התוצאות הטובות ביותר. לביצוע סרטוני אנימציה אנו משלימים את עריכת הסרטון באמצעות תוכנות פרמייר ואפטר אפקט.

יש לציין כי, ישנן ספקי הדמיות המשתמשים בתוכנות שונות ומצהירים כי הינם מספקים 'הדמיות ריאליסטיות' באיכות גבוהה. אנו ממליצים לבחון היטב את תיק העבודות של ספק ההדמיות לפני התקשרות במיוחד עקב חברות שונות שהצטרפו לאחרונה לעולם ההדמיות כשאין להם מספיק נסיון בתחום והתוצאות בהתאם…

הדמיות לשיווק פרויקטים

יש לציין כי אנו מספקים שירותי הדמייה במנעדים רחבים ועונים על צרכים מגוונים ולא רק עבור הדמיות אדריכלות. למשל, אנו מספקים הדמיות לשיווק פרויקטים באמצעות תמונות ריאליסטיות ושיווקיות הממחישות את הפרויקט ובתוספת טאץ' יחודי שלנו שמקפיץ את נראות התמונה והופך את מלאכת השיווק לקלה יותר. כמו כן, אנו מבצעים סרטי שיווק ואנימציה בראליסטיות וברמה גבוהה במיוחד בתוספת קרינות ובעריכה מקצועית ועוד שרותי הדמיה מתקדמים כגון סיור וירטואלי המאפשר ללקוח לנוע בתוך הפרויקט המודמה, לעבור מחדר לחדר בלחיצת כפתור ולהעביר לתאורת ערב בלחיצה על מנורת הלילה. אנו גם מספקים שרותי הדמיה יחודיים לנו כפיתוחים טכנולוגיים שאנו פיתחנו כגון "הדמיה אנטראקטיבית" – תמונה עם לחצנים על עצמים מסויימים בתמונה שבלחיצה ניתן לשנות אותם. כגון להחליף את הריצוף בדירה או את צבע המטבח ומאפשר ללקוח לבחון מגוון אובייקטים שונים בפרויקט בלחיצת כפתור.

כיצד לבחור חברת הדמיה אדריכלית?

כאשר אתם בוחרים חברת הדמיה אדריכלית, חשוב לקחת בחשבון את הקריטריונים הבאים:

 • ניסיון: בחרו חברה בעלת ניסיון בתחום הדמיות אדריכליות.
 • מקצועיות: בחרו חברה המשתמשת בתוכנות תלת-ממד מתקדמות.
 • איכות: בחרו חברה המציעה הדמיות באיכות גבוהה.
 • מחיר: בחרו חברה המציעה מחירים סבירים.

חברת "קסם הדמיות" עומדת בכל הקריטריונים הללו. החברה בעלת ניסיון רב בתחום הדמיות אדריכליות, משתמשת בתוכנות תלת-ממד מתקדמות, ומציעה הדמיות באיכות גבוהה במחירים סבירים.

הדמיות אדריכליות מחיר

החשיבות של הדמיות אדריכליות בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית הן מאוד משמעותיות בעולם המחשוב, הדמיות ממוחשבות תלת ממדיות הפכו להיות כלי עבודה אדריכלי מבוקש יעיל, חשוב ומהותי שנמצא בשלב ההתחלתי בכל תכנית של אדריכל.

הדמיות אלו מבוצעות בעזרת תוכנות שהן מתקדמות והן שונות אחת מהשנייה, יעודן של חלק מהתוכנות הן עבור ענף האדריכלות, ובכוחן לקבל תצוגה שהיא בדיוק מרבי ומוקפד של מודלים עבור מבנים. עוד הדמיות אלו מציגות את החלקים החיצוניים וגם הפנימיים של המבנה וכך מאפשרות לבחון מכל הזוויות, לרבות חתכים שהם לעומק, גובה ולרוחב וגם לרדת לרזולוציה מאוד קטנה של פרטים במודל. המחיר עבור הדמיה משתנה מחברה לחברה וחשוב למצוא את החברה שמציעה שירותים במחירים משתלמים ואטרקטיביים. רמת המקצועיות חייבת להיות מעולה עם יכולת לספק הדמיה אדריכלית מתקדמת ברמה הכי מדויקת ומרשימה. הדמיה איכותית נובעת מכלים משוכללים, ידע רב, ניסיון וכישורים נוספים שיש ברשות החברה.

שירותי הדמיה

היום ניתן לקבל שירותי הדמיה אדריכלית בחברות שמספקות שירותים ייחודים אלה, שירותי הדמיות אדריכלות אלו מיועדות ללקוחות פרטיים וגם לאנשי מקצוע שבאים מענף הבניה, בפרט אדריכלים, אנשי עיצוב, יזמים, קבלני מקצוע, אנשים שעיסוקם בשיווק, אנשי פרסום ואנשי מכירה. כל השירותים הללו מסופקים ברמות איכות, מהגבוהות שיש, לצד תהליך שהוא מקצועי ופרטני לכל אורך השלבים של יצירת ההדמיה.

צוות מקצועי שמייצר את ההדמיה

חשוב שבחברה שנבחר לייצר את ההדמיה יהיה צוות  מקצועי מנוסה, צוות מוכשר שמכיל אנשי הדמיה. הצוות אמור להיעזר בקשת רחבה של מכשור וכלים טכנולוגיים מתקדמים שהם כוללים תוכנות גרפיות והדמיה עדכנית שקשורה לעולם וענף האדריכלות. כל זה יחד עם גישה של מצוינות ללא פשרות וגם מתן יחס שהוא אישי לכל אחד.

מה כוללים שירותי הדמיה?

שירותי הדמיה אדריכלית כוללים גם את התצוגה של המבנה החיצוני שהוא מפרט את קווי המתאר של המבנה ושל הסביבה שלו. בנוסף, ההדמיה שאנו מספקים כוללת את המרחב הפנימי של מבנים וחללים כמו חדרי שינה, הסלון, המטבח, כל המרפסות וחדרי שירותים ואמבטיה. ההדמיות הן פנים וחוץ שכל פרט בהן הוא מדויק ונכון ובאופן כזה שהוא מותאם לתכנית האדריכלית המקורית. בנוסף, ממונה החברה ליצירת חזות שהיא שלמה וייחודית בהתאם לבקשה של הלקוח שמזמין את ההדמיה, החברה ממונה עוד גם על הוספה של אלמנטים של עיצוב ודקורציה כמו ריהוט או גוף תאורה.

אצלנו בקסם הדמיות תקבלו שירות אדיב ומקצועי של הדמיות ברמה הגבוהה ביותר. והכל במחירים המשתלמים ביותר בשוק. התיקונים אצלנו אינם מוגבלים וללא כל תוספת מחיר. נסו ולא תתחרטו!

מלאו את פרטיכם להזמנת שירותי הדמיה אדריכלית